vvrtt-2

Bestuur Veteranen Regiment Technische Troepen

Voorzitter: Lkol E. (Ernst) van de Steenoven

voorzitter@vvrtt.nl

Vice-voorzitter: Kap bd F. (Frans) van den Heuvel

vice-voorzitter@vvrtt.nl

Secretaris: Kap bd W.H.J.G. (Wim) Scheepers

secretaris@vvrtt.nl 

Penningmeester: Lkol bd P. (Peter) van Harmelen

penningmeester@vvrtt.nl

2e Peningmeester: Elnt bd H. (Henk) van de Poll bc

2epenningmeester@vvrtt.nl

Ledenadministratie: Sm P. (Peter) Vogels

ledenadministratie@vvrtt.nl

Lid nuldelijnszorg: Stafadj bd J.C. (Hans) van der Spek

nuldelijnszorg@vvrtt

Coördinator 1e vrijwilliger eenheden: Elnt bd H. (Henk) van de Poll bc

2epenningmeester@vvrtt.nl

Webmaster:

 pr@vvrtt.nl

Lid  LTD: Dhr R.P.V.M. Ten Hagen

rutgertenhagen@gmail.com

Lid LTD: Dhr F. Geerling

f.geerling9@upcmail.nl

Lid LTD: Dhr W. Roza

w.roza3@kpnplanet.nl

Adviseurs: Lkol D.J. Klompsma, C-RTT

Aoo F. van Bergen, RA-RTT

Activiteiten 2020:

14 februari

Algemene Ledenvergadering (Soesterberg)

18 maart

Reünie VVRTT-LTD tevens Dodenherdenking

15 april

Kwartaal activiteit met OGD (Soesterberg)

18 april

Reünie SFOR-8 (Soesterberg)

27 juni

Nederlandse Veteranendag (Den Haag)

20 juli – 24 juli

Vierdaagse van Nijmegen (Nijmegen eo)

medio oktober

Najaarsactiviteit (nadere invulling volgt)

 

image3

image4

image2

© Copyright 2016 - VVRTT - inloggen beheerders - inloggen ledenadministratie